Польща надала притулок ще одній спортсменці з Білорусі

Польща видала гуманітарну візу Ользі Сафроновій, яка мала представляти Білорусь на Олімпіаді в Токіо в кінному спорті, але в останній момент її виключили зі складу делегації.

Після переїзду до Польщі спортсменка має намір виступати на міжнародних змаганнях від цієї країни, передає РАР.

Як зазначив адвокат Томаш Вілінський, спортсменку було виключено зі складу олімпійської делегації Білорусі, оскільки в організмі одного з її коней нібито виявили сліди допінгу. Тоді Сафронова критично висловилася на адресу федерації кінного спорту Білорусі та Олександра Лукашенка. Згодом, коли вона вже виїхала до Польщі, дослідження не підтвердили застосування заборонених препаратів.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Тим часом, зазначає PAP, на батьківщині Сафронову було внесено до так званого списку "ворогів народу", в якому вже понад 40 білоруських спортсменів. Дізнавшись про це, вона попросила владу Польщі надати їй та її партнеру гуманітарну візу. За сприяння посольства Польщі в РБ спортсменка також змогла перевезти своїх двох коней.

В майбутньому Сафронова хоче отримати польське громадянство і представляти країну на міжнародних змаганнях у кінному спорті, додає видання.

У Білорусі набула чинності постанова, згідно з якою громадянина можна позбавити пенсії за "шкоду державі".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

9