Польща відреагувала на розслідування смерті Дмитра Никифоренка

Україна направила Польщі ноту через смерть українця 25-річного Дмитра Никифоренка у Вроцлаві. Його затримали польські поліцейські і катували, за однією з версій слідства. У документі висловили прохання неупереджено розслідувати обставини загибелі громадянина України. Справа перебуває на контролі українських дипломатичних органів, зокрема Генерального консульства України в Кракові.

Про це повідомляє Twitter посол України в Польщі Андрій Дешиц.

"Посольство України направило МЗС Польщі ноту через загибель українця у Вроцлаві", написав він.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Віцеміністр Міністерства внутрішніх справ і адміністрації Польщі Мацєй Вонсік наголосив на важливості розслідування смерті цього чоловіка у витверезнику.

"Вже є реакція. У Любіні почалося прокурорське слідство, і я переконаний, що воно допоможе з'ясувати цю справу. Там є різні свідчення. Якщо говорити про ситуацію з витверезника, то частину поліцейських вже покарано. Винних потрібно суворо карати, але з іншого боку, не можна вдаватися до колективної відповідальності", - сказав політик.

Дмитро Никифоренко помер 30 липня, проте подробиці трагедії стали відомі тільки тепер. Він повертався автобусом додому після посиденьок з колегами. Чоловік був нетверезий. За однією з версій, він заснув у транспорті, за іншою поводився дивно і бився головою об вікно. Водій викликав поліцію, і українця доставили у витверезник.

Журналісти отримали доступ до відео з камер спостереження з витверезника, і пишуть, що насильство до чоловіка застосували необґрунтовано.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

9