Польські поліцейські били та душили українця. Чоловік не вижив

У польському Вроцлаві помер українець 25-річний Дмитро Никифоренко. Напередодні його затримали на побили місцеві поліцейські.

Чоловік загинув 30 липня у витверезнику Вроцлава, але розповіли про це лише зараз, передає Gazeta Wyborcza.

Никифоренко повертався автобусом додому після розпивання алкоголю з колегами по роботі. За однією з версій, він заснув в автобусі, за іншою - дивно поводився і бився головою об вікно. Водій автобуса викликав швидку допомогу, а та - поліцейський патруль.

Поліція стверджувала, що чоловік агресивно поводився щодо офіцера поліції, тому застосували газ і наручники. Проте Gazeta Wyborcza отримала відео із камер спостереження з витверезника. На кадрах видно, як Дмитро зайшов до кімнати о 22:27 з характерною плямою від сльозогінного газу. Коли йому розстебнули наручники, намагався встати. У цей момент на чоловіка накинулись шестеро людей - правоохоронці і співробітники витверезника. Спершу притискали його голову до підлоги коліном, потім прив'язали до ліжка, били кулаками, кийком і душили. Так було пів години, доки у ситуацію не втрутився лікар. Реанімаційні заходи не були успішними. Дмитро помер о 23:53.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Никифоренка поховали в Україні в середині серпня. Офіційно причину смерті досі не встановили. Попередні висновки експертів вказують, що ймовірною помер після насильницького задушення.

Нині смерть українця розслідує районна прокуратура Свидниці.

У місті Влоцлавек Куявсько-Поморського воєводства Польщі семеро осіб закидали пляшками українця. У поліції підтвердили акт хуліганства на площі Свободи 8 серпня. Сказали, що семеро осіб кидалися на перехожих та переслідували людину. Поліцейські без успіху намагалися знайти агресорів.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

31