Помер чоловік Єлизавети II принц Філіп

Помер 99-річний чоловік королеви Єлизавети II принц Філіп, повідомляє Букінгемський палац.

"З глибокою скорботою Її величність королева оголосила про смерть свого коханого чоловіка, його Королівської високості, принца Філіпа, герцога Единбурзького", - йдеться в повідомленні.

За даними BBC, 16 березня принц Філіп залишив лікарню в Лондоні, де провів чотири тижні. Подробиці його хвороби не розкривалися. Повідомлялося, що він переніс кардіологічну процедуру. Це була найтриваліша госпіталізація в його житті. При цьому Букінгемський палац підкреслив, що до пандемії COVID-19 вона відношення не має, пише видання INKORR.com

Чоловік Єлизавети II при народженні належав до династії Глюксбургів, він носив титул принца Грецького і Датського, і був онуком короля Греції Георга I і племінником короля Костянтина I. Родинні зв'язки пов'язували його з королем Данії Крістіаном IX, англійської королеви Вікторії, російської імператриці Олександри Федорівни і імператора Миколи I.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  МОЗ оновив карантинні зони: «почервоніли» ще дві області

Філіп брав участь у Другій світовій війні, служачи на британському флоті, брав участь в морських боях. Був присутній при підписанні акту про капітуляцію Японії. Він одружився на принцесі Єлизаветі в 1947 році, за п'ять років до того, як вона стала королевою. У подружжя четверо дітей, вісім онуків і 10 правнуків.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: