Понад тисячі українських туристів більше доби не можуть вилетіти з аеропортів

Авіакомпанія Bravo Airways пояснює скасування своїх рейсів із Тунісу тим, що туроператор «Оазис тревел Україна» упродовж останніх двох років заборгував 25 мільйонів гривень станом на 27 червня. Про це сказано в повідомленні прес-служби авіакомпанії.

«На даний момент ми робимо все можливе, аби врегулювати розклад і в максимально короткі терміни здійснити всі заплановані рейси», – сказано в повідомленні.

У Bravo Airways додали, що після проведення консультацій з міністерствами інфраструктури, закордонних справ, економічного розвитку і торгівлі ухвалили виконати п'ять гуманітарних рейсів за рахунок авіакомпанії з метою забезпечення доставки близько 850 пасажирів, які постраждали від дій туроператора.

30 червня туроператор, компанія «Оазис тревел Україна», заявив, що 2 липня будуть виконані п’ять рейсів, якими українці повернуться з Тунісу до України. Як повідомляє компанія, українським туристам, які перебувають в Тунісі і очікують на виліт, гарантується проживання в готелях за рахунок «Оазис тревел Україна» до моменту вильоту 2 липня.

29 червня із аеропорту Монастир в Тунісі вже другу добу не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів. За словами, пасажирів авіакомпанія і туроператор не виконують своїх зобов’язань щодо повернення українців додому.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

39