Поради: Як вибрати парфуми?

Вибір парфумів - одночасно приємне і нелегке заняття. Не варто орієнтуватися в цій справі на відомі бренди або бігти в магазин за широко розрекламованою новинкою. Краще довіритися власним відчуттям.

Знайти свій аромат Такі покупки, як парфуми, найкраще робити в спеціалізованих парфумерно-косметичних магазинах або у великих універмагах, Також доволі популярний останнім часом варіант - замовлення парфумів в інтернет-магазинах. Переваги таких покупок є те, що замовлення Вам доставлять у будь-яку точку. До прикладу, Ви зможете купити жіночу парфумерію в lagrande.com.ua з доставкою по Києву.  Це вбереже вас від зустрічі з підробками, які наразі зустрічаються в колосальних масштабах.

З безлічі ароматів вибрати саме свій - непросте завдання. Не забудьте прихопити з собою в магазин жменю кавових зерен, хоча в великих парфумерних бутіках вже давно стоять скляночки з кавовими зернами. Їх аромат дозволить перебити запах попередніх духів. Взагалі ж парфумери не радять пробувати за один раз більше двох-трьох ароматів, інакше ніс вас може підвести.

Виявляється, вибір духів залежить від типу шкіри і кольору волосся. У темноволосих жінок шкіра зазвичай більш жирна і краще утримує запахи. У блондинок - частіше буває сухою, і з неї швидко випаровуються ароматичні речовини. Тому брюнеткам і шатенкам краще вибирати більш пряний парфум, блондинкам - свіжі, квіткові аромати.

Закон тпьох ноток аромату

Для першого знайомства з ароматом капніть трохи духів на паперову смужку. Другу краплю нанесіть на зап'ясті, тільки не втирайте її в шкіру: це може до невпізнанності змінити аромат.

Той запах, який ви відчуєте найпершим, називається верхніми нотками. Він випаровується дуже швидко - всього за хвилину. Стикаючись з шкірою, нагріваючись від неї, аромат ще більше розкривається, виявляючи свої середні ноти. Зазвичай вони м'якші, їх ще називають серцем духів. Тримаються вони близько години.

І наостанок з'являються нижні, базові ноти. Вони найбільш важливі. Саме цей аромат буде сприйматися цілий день і вами, і оточуючими вас людьми. Тому не поспішайте з покупкою, а візьміть тестову смужку з нанесеним парфумом з собою. Можливо, години через два він вам не буде так сильно подобатись. Щоб ваш вибір не розчарував вас згодом, можна також крапнути трохи духів на носову хусточку і носити його з собою, принюхуючись час від часу і перевіряючи свої відчуття.

 

Під настрій

Парфумери радять мати кілька ароматів, як мінімум - три: під різні випадки і настрій. Легкий і повітряний з бадьорими цитрусовими нотками хороший для ранкових годин, для роботи і ділових зустрічей. Мускусні, амброві, фруктові та пряні аромати, більш важкі, насичені - для вечірніх годин, для романтичних побачень і походів в театр. Ось, наприклад, таку пораду жінкам дав відомий парфумер, який багато років пропрацював в Будинку Шанель: «Вночі вживайте духи з фруктовими ароматами. Вони викликають не тільки нюхові, а й смакові відчуття. Такі запашні парфуми перетворюють жінку з квітки в звабливу леді».

Вивчаємо склад

Стійкість і багатство аромату залежить від вмісту ефірних масел. Найбільше їх в парфумах - від 15 до 40%. У парфумній воді близько 15% ароматичних з'єднань, а в туалетній воді - 10%. У одеколонах, зазвичай, від 3 до 8% аромату, а в засобі після гоління і того менше - від 1 до 3%.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!