Пораненого снайпером бійця п'ятий день рятують у лікарні Мечникова

У Дніпрі рятують 27-річного українського бійця, пораненого снайпером на Донбасі 29 серпня.

"Доставлений у вкрай важкому стані - кома 2, ШВЛ, медикаментозна седація. Відразу в операційну. Кращі нейрохірурги Мечникова провели важку багатогодинну операцію. Куля увійшла в скронево-тім'яну область зліва, діаметрально вийшла з іншого боку черепа", - написав у Facebook гендиректор лікарні імені Мечникова в Дніпрі Сергій Риженко.

Стан потихеньку стабілізувався на п'ятий день після операції.

"Нейрохірурги, реаніматологи, медсестри Мечникова виходжують, як рідного сина. Попереду довгий шлях лікування, болісних переживань і боротьби за життя молодого героя. Андрій - сирота. Вдома ніхто не чекає", - зазначив гендиректор лікарні.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Військовослужбовець отримав важке поранення в населеному пункті Гірське Донецької області. Це вже третє поранення бійця. На позиції йому надали першу медичну допомогу, після чого евакуювали в лікарню Мечникова.

1 вересня окупанти 12 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. Український воїн отримав осколкове поранення.

У серпні 2021 року на Донбасі загинуло дев'ять українських бійців - найбільше за останні два роки, коли було оголошене всеосяжне перемир'я у зоні Операції об'єднаних сил. Поранення отримало 28 бійців.

Проросійські бойовики жодного дня не припиняли стріляти. Кілька разів відкривали вогонь по тилових позиціях українських військ. Найбільший обстріл відбувся 28 серпня, коли артилерією вдарили по привокзальному району в Авдіївці на Донеччині. Частково згоріла база батальйону, який розташовувався там.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6