Порошенко відбув у заплановане дипломатичне турне до Туреччини та Польщі

П'ятий президент України Петро Порошенко відбув у заздалегідь заплановане дипломатичне турне до Туреччини та Польщі.

У суботу і неділю 18 й 19 грудня він проведе ряд зустрічей в Туреччині, повідомляють у пресслужбі "Європейської солідарності".

Зокрема, з нагоди річниці отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України на запрошення Вселенського Патріарха Варфоломія п'ятий президент Петро Порошенко відвідає резиденцію Вселенського Патріарха у Стамбулі. Про це Порошенко та Патріарх Варфоломій домовились під час телефонної розмови 15 грудня на річницю Об'єднавчого собору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мета Путіна не тільки захопити Україну, а й витіснити НАТО та ЄС зі Східної Європи Порошенко

Петро Порошенко та Вселенський Патріарх мають наміри обговорити питання подальшого зміцнення та підтримки Православної Церкви України, укріплення її місця серед інших православних церков.

20-21 грудня у Республіці Польща на запрошення керівництва Сенату пʼятий президент України візьме участь у міжнародній конференції на тему "Росія Україна НАТО: ескалація напруженості на східному фланзі".

Заплановані також двосторонні зустрічі Петра Порошенка з представниками парламентських та політологічних кіл у рамках консолідації зусиль для допомоги Україні у протидії викликам миру та безпеці.

П'ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко провів телефонну розмову із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Його Всесвятість привітав п'ятого президента із річницею Об'єднавчого собору і наголосив, що собор був важливою віхою для процесу творення Автокефальної Православної Церкви України. Патріарх Варфоломій підкреслив вирішальну роль Порошенка для об'єднання ПЦУ та зусилля у процесі утвердження помісної Православної Церкви України.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

22