"Постійно снилися жахіття" - коломийський фотограф розповів про сходження на "гору-вбивцю"

Під час сходження на другу вершину у світі К2 (Чоґорі) коломийський фотограф 27-річний Назарій Кривошеєв супроводжував альпіністів Дмитра Семеренка та Ірину Галай. 27 липня вони підкорили "гору-вбивцю".

Про те, чому не дійшов до вершини та як готувався до експедиції, поділився з кореспонденткою Gazeta.ua.

"Напередодні експедиції бігав Києвом, щоб підготуватися фізично. Пробігав 10 кілометрів декілька разів. Підготовка була ще в травні до Непалу: теж бігав, займався у фітнес-центрі. Але після Ама-Дабламу (вершини в Непалі заввишки 6812 м. Gazeta.ua) приїхав сильно схудлим. Зі 72 кілограмів схуд до 61 кілограму. Так і не зміг ту вагу набрати, тому зараз намагаюся повернути", - розповів Кривошеєв.

Фотограф зупинився в базовому таборі Т2, розташованому на висоті 6800 м.

"Постійно снилися жахіття. Найбільше запам'ятався сон, який уже не вперше бачив. Уві сні зустрів друзів із Коломиї. Вони відпочивають на річці й кажуть: "Він помер, і ти помреш". Прокидався і не розумів, чи це було в реальності. Не знаю, чого таке снилося. Можливо, переживав. Але заспокоювала погода: не було ані вітру, ані снігу", - згадав він.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Експедицію приурочили до 30-річчя незалежності України. У її складі троє українців - Галай, дніпрянин Дмитро Семеренко, який піднявся на Еверест 2018-го, і фотограф Назарій Кривошеєв, який народився в Коломиї, але останні 15 років живе в Німеччині. Консультант групи - володар професійної нагороди "Золотий льодоруб" Микита Балабанов. Семеренко здійснив сходження на К2 без кисневої маски.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

153