"Посилення" карантину у столиці: влада заспокоїла киян

Для відвідування держадміністрацій, ЦНАПів, підприємств та організацій у Києві з 5 жовтня не потрібен Covid-сертифікат або негативний ПЛР-тест, оскільки столиця перебуває у жовтій зоні карантину.

Про це повідомила пресслужба КМДА, коментуючи ухвалений протокол "ковідним" штабом від 1 жовтня.

Цей протокол "не встановлює додаткових обмежень для міських установ, а наголошує на необхідності виконання вимог постанови Кабміну", пояснили в КМДА.

"Основними вимогами до відвідувачів закладів є наявність маски та дотримання дистанції. Але ми вже готуємось до можливого посилення карантинних обмежень і напрацьовуємо механізми на випадок, якщо будемо змушені вимагати від структурних підрозділів міської влади, у тому числі ЦНАПів, допускати відвідувачів лише за наявності Covid-сертифікатів або негативних тестів на Covid", - ідеться в повідомленні.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

5 жовтня стало відомо, що КМДА начебто посилила карантинні заходи у столиці. З 5 жовтня відвідувачів у держадміністраціях, ЦНАПах, підприємствах та організаціях, незалежно від форми власності, прийматимуть лише за наявності Covid-сертифіката або ПЛР-теста. Цю інформацію оприлюднила Солом'янська РДА. Пізніше повідомлення видалили.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!