"Повірити не міг, що відбуватиметься така ж*па" – Кошовий розповів, чи спілкується з луганськими друзями

Актор Студії "Квартал 95" 38-річний Євген Кошовий поділився, чи продовжує спілкування з друзями з Луганську. Гуморист народився на Харківщині, але з шести років жив у місті Алчевськ Луганської області.

Кошовий розповів, що востаннє виступали в Луганську 2014 року. Цим поділився в інтерв'ю для YouTube-каналу "Зе Інтерв'юер".

"Це було в Палаці культури імені Леніна. 16 квітня. Чому запам'ятав дату? Тому що востаннє бачив тата. Коли ми виступали в Луганську, вже тоді були заворушки біля СБУ. Потім, ясна річ, вже "в'їжджаєш". Незрозуміло, що відбувається, якісь незрозумілі прапори. Ніхто ще не розумів, у що це обернеться. Живучи на Донбасі, я повірити не міг, що відбуватиметься така ж*па", сказав він.

Ведучий востаннє бачився з батьком на тому ж виступі.

"Він прийшов на концерт. Кажу: "Ми ще з тобою поговоримо". Я поїхав, і 22 числа в нього стався інсульт. Швидко так він пішов. Це були проблеми зі здоров'ям. Усі болячки він приховував", додав актор.

Артист також розповів, чи підтримує зв'язок з друзями з Луганську.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Ні. З тих, хто залишився вони перейшли на бік сепарів. Це було, напевно, так зручно. Нікуди не виїжджати, нікого не захищати й перейти на бік зла. Усі, з ким спілкувався, з ким були в Луганську половина хлопців працює у нас в авторській групі, Луганська Збірна вся переїхала. Ті пацани, з якими грали у КВН, переїхали ще до війни. Побачили для себе перспективу тут", зауважив Кошовий.

"Квартал 95" є українофобами. Про це написала доктор філологічних наук, професор Києво-Могилянської академії Лариса Масенко. Йдеться про 10-хвилинний ролик із вечірнього шоу "кварталівців" під російською назвою "Не бордель, а Шмарочос! Как девушки легкого поведения перешли на украинский".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!