Тема дня:

Повністю роздягалися і прикривали інтимне місце сноубордом - які знімки в Twitter показали цього четверга

Щотижня користувачі Twitter публікують еротичні фото і використовують хештег #нюдсочетверг.

Більшість із учасників флешмобу в стилі ню викладають знімки, на яких позує в спідньому або показують пікантні частини тіла.

У фотопідбірці Gazeta.ua можете проглянути, хто з користувачів мережі підтримав сміливу традицію цього тижня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголений Ектор Хіменес-Браво в ліжку з двома жінками поміркував про інтим

"Нюдсочетвер" - флешмоб, у якому користувачі Twitter публікують фото в стилі ню під хештегом #нюдсочетверг і збирають коментарі. Роблять це з різною метою: щоб прийняти власне тіло, привернути увагу до політичної події чи задля самовираження.

До появи "нюдсочетвергів" вже існували позначення для "оголених" днів тижня. Періодично в англомовному Twitter намагалися влаштувати національний день нюдсів. Цього дня кожен міг попросити нюдси і отримати їх в особисті повідомлення. Уперше таке провели 2012 року в мережі. Проблема була в тому, що таких днів нюдсів було приблизно 10, і проводили їх у різний час.

Уперше хештег #нюдсочетверг використав блогер Олексій наприкінці січня 2020 року. Але тоді йшлося не про публічні фото, а щоб надсилати в особисті. Навесні 2020-го флешмоб набув популярності.

Однією з причин став початок пандемії: на тлі цього агентство Khoros зафіксувало різкий стрибок популярності слів "нюдс" і "дікпік" (фотографія чоловічого статевого органа, що надсилають файлом на телефон або особистим повідомленням у соцмережах. - Gazeta.ua). У Twitter ці слова використовували частіше на 384%, ніж зазвичай.

Учасники "нюдсочетверга" не завжди повністю роздягаються. Найчастіше публікують фото в спідньому або в сарафані із приспущеною бретелькою, піднятою спідницею чи футболкою тощо.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!