Працівниця "Укрзалізниці" на ходу зіштовхнула пасажира з потяга

У неділю, 30 вересня, начальниця поїзда сполученням Ковель – Москва під час його руху зі скандалом виштовхала одного з пасажирів із вагона. Інцидент стався на залізничній станції Кривин у Хмельницькій області.

Про це повідомила очевидець інциденту Людмила Сафронова на своїй сторінці у Facebook.

30.09.2018 о 15:04 начальник поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель – Москва, б’ючи випихала пасажира з потягу, який рухався, пошкодила особисті речі пасажира та мало не позбавила його життя. А причина банальна, через несправність техніки на залізничній станції Кривин, касир не змогла роздрукувати білети які пасажири замовили через інтернет, – розповіла очевидиця.

У той же час, касир особисто пояснила ситуацію начальниці поїзда. Після цього остання дозволила зайти у вагон лише одній людині, і більше нікого не пускаючи, подала сигнал потягу рушати, випихаючи при цьому ногами зі східців пасажира з електронним білетом.

"Усі інші пасажири яких також не пустили в поїзд, почали бігти біля потягу та подавати сигнали зупинки. В кінці кінців начальник потягу випхала пасажира, який Дякувати Богу не впав під поїзд, що був у русі", – додала Сафронова.

Водночас, жінка наголосила, що "випхати людину під час руху поїзда для працівників "Укрзалізниці" виявилось нормою".

Як стало відомо згодом, працівницю "Укрзалізниці", яка внаслідок конфлікту з пасажиром просто виштовхала його з вагону прямо під час руху поїзда, буде звільнено. Відповідальність причетних осіб також буде відповідно встановлено.

Про це повідомив заступник директора департаменту пасажирських перевезень Олександр Красноштан.

Однозначно можу сказати, що ці люди у нас більше працювати не будуть. Таке неприпустимо ні з морально-етичної точки зору, ні з точки зору безпеки руху і профілактики травматизму, – відзначив Красноштан.

Він пояснив: начальниця поїзда у цій ситуації, навіть при умові, що і пасажири поводилися не належним чином, мала інші важелі впливу: виставити червоний прапорець, щоб поїзд далі не їхав, щоб мати час розібратися у ситуації, також застосувати стоп-кран.

"Вона цього не зробила. Тому – однозначно. І ми приносимо вибачення пасажирам за цю прикру ситуацію", – сказав чиновник від імені "Укрзалізниці". 

Він додав, що у відомстві розберуться в ситуації і дадуть оцінку діям усіх причетних до інциденту – і тих, хто на відео, і тих, хто поза відео.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

174