Президент Вірменії подав у відставку

Президент Вірменії Армен Саркісян подав у відставку.

Про це йдеться на сайті президента.

За його словами, причиною відставки з поста президента Вірменії пов'язана з тим, що він не має інструментів для впливу на внутрішню та зовнішню політику.

Про свою відставку Саркісян довго думав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач ВМС Німеччини перепросив за слова про Крим і подав у відставку

"Це рішення зовсім не емоційне, воно дотримується певної логіки", йдеться у повідомлені.

Також президент подякував громадянам країни та іноземним партнерам "за їх стійкість, витримку, терпіння та мужність у ці непрості для країни часи".

"Сьогодні як ніколи нам потрібні добре продумані, обдумані, осмислені дії. Інакше ми, вірмени всього світу, не досягнемо мети нашої місії, опинимося на узбіччі історії. Ми більше не маємо права помилятися", говориться в заяві.

Саркісян додав, що "глава держави, а іноді й її сім'я стають мішенню різних політичних груп".

"Останніх цікавлять не стільки досягнення президентського інституту на благо країни, скільки моє минуле, різні теорії змов і міфи. Ця "турбота" про мене виходить за рамки моралі, зрештою безпосередньо торкаючись моє здоров'я", йдеться у заяві.

В Конституції Вірменії вказано, що у випадку відставки президента до обрання нового обов'язки буде виконувати голова національних зборів.

Саркісяна обрали на пост 2 березня 2018 р. Він став четвертим президентом Арменії. Парламент вперше обирав президента, оскільки з 2015 р. у країні була парламентська форма правління.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!