Прикордонники повідомили про блокування кордону словацькими перевізниками

На території Словаччини транспортні компанії перекривають рух вантажівок через пункт пропуску Вишнє-Нємецке. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

За інформацією від Прикордонної поліції Словацької Республіки, сьогодні з 13:30 почалася блокада руху вантажівок, що рухаються в бік словацького пункту пропуску Вишнє-Нємецке, що межує з українським пунктом пропуску Ужгород. Цю акцію ініціювала та проводить Спілка перевізників Словаччини. Про тривалість блокування не повідомляється», зазначається в повідомленні.

На даний момент під пунктом пропуску Вишнє-Нємецке в бік України знаходиться близько 300 вантажівок. Пропуск автомобілів та автобусів здійснюється в штатному режимі.Нагадаємо, Асоціація перевізників навела наслідки дій Росії в акції блокування кордону з Польщею. ЄС загрожує Польщі застосування санкцій, оскільки внаслідок блокування кордону з Україною винна не місцева самоврядування, а саме держава. Віце-президент Асоціації міжнародних перевізників України Володимир Балін у інтерв’ю «Главкому» додав, що пропозиції українського уряду не приймаються і протестувальники продовжують блокувати проїзд.

Як повідомлялося, у пункті пропуску «Шегині» (на кордоні з Польщею) тимчасово призупинено рух транспортних засобів.