Тема дня:

Продукти, які треба їсти для гарного і здорового волосся

Здоров'я і краса волосся залежать від способу життя і харчування.

Є група продуктів, які допоможуть зберегти розкішний вигляд волосся, розповіла трихологиня Лариса Пономаренко в Instagram.

Їсти морепродукти корисно не лише тому, що вони містять білок. Вони також багаті на вітамін А, практично всю групу В, Н, РР. Особливо можна виділити риб'ячий жир, який багатий необхідними полінасиченими жирними кислотами й вітаміном Д.

Білок риби й морепродуктів засвоюється набагато краще, ніж білок, що міститься в м'ясі. Але в раціоні має бути й одне, й інше.

Водночас креветки й краби містять багато холестерину. Від них слід відмовитись людям, які схильні до атеросклерозу.

Треба старатися готувати тільки свіжу рибу й морепродукти. Не допускати переморожування і довгого зберігання в морозилці. Від цього змінюється рН риби в кислу сторону, що відповідно закислює організм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Йогурти з високою жирністю корисніші для організму - дієтологи

Келих хорошого вина під морепродукти тільки покращить настрій і здоров'я, адже у вині міститься велика кількість антиоксидантів.

Волосся - це мертва матерія, воно не може "дихати". Силікони не шкодять волоссю, але шкодить надмірне використання масок з великим вмістом силіконів. Цьому зарадить шампунь глибокого очищення.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!