Програму "Доступні ліки" поповнили 62 нові медпрепарати

З 1 жовтня програма "Доступні ліки" розширена препаратами, які застосовуються для лікування нецукрового діабету, епілепсії, розладів психіки та поведінки.

До програми додано 62 нові лікарські засоби. Зокрема, для лікування нецукрового діабету - всі безоплатні; для лікування розладів психіки та поведінки, епілепсії, з них повністю безоплатні - 18, повідомляє Національна служба здоров'я у Фейсбук.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Отримати ці препарати можна за електронним рецептом, обравши аптеку в будь-якому регіоні, котра має договір із НСЗУ.

Ліки за електронним рецептом можна отримати у аптеках по всій країні. Перелік аптек можна знайти на дашборді Національної служби здоров'я.

Урядова програма "Доступні ліки" це можливість для кожного українця отримати лікарські засоби, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. Програма забезпечує право отримати безкоштовно чи з незначною доплатою ліки за рецептами особам, хворим на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет 2 типу.

Механізм роботи програми наступний: держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, виробник якого подав заявку на участь в програмі "Доступні ліки". Саме такий препарат пацієнт отримає безкоштовно.

Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати, доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!