Провідний український фотограф поділився унікальними світлинами нового проєкту

Український фотомитець Артур Абрамів здобув численні нагороди від американського журналу National Geographic.

Він один із провідних фотографів в Україні, за версією MBR Getty Images.

Gazeta.ua розповів, що після світового успіху тепер може працювати для задоволення, а не репутації. У домашній майстерні творить нові роботи, а також пише картини.

"Працюю з останньою жертвою нацизму в Україні за релігійними мотивами. Юрію Довгушу із Закарпаття майже 100 років, їздив до нього і зробив фото, відео, пишу статтю. Цей чоловік - один з останніх у світі, таких, як він, є близько 20".

Інший проєкт митець назвав "Бачення". Унікальність в тому, що зробив колаборацію фото і живопису одночасно.

"За останні кілька тижнів я створив три фото з портретами жінок. Коли знайомлюсь з людиною, то в мене виникають асоціації кольору з нею. У цьому проєкті я зображаю те, як, на мою думку, виглядає натура, темперамент і характер особи. Я відтворив завдяки кольору й інтер'єру відчуття закритої системи, ніби всі люди перебувають у просторі мого розуму. І в поєднанні з різними масками, формами й кольором я фактично фотографую людину і малюю її внутрішній темперамент абстрактним чином. Щоб сформувати таке бачення, проводжу з цією людиною багато часу, спілкуюсь на різні теми, розпитую інтимні речі та особисті, щоб зрозуміти характер. Це формує правдиве бачення, в голові виникає кольорова гама, і я починаю це динамічно зображати на фото", - зізнається Артур.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Ще один фотопроєкт "Під тиском тоталітарного режиму" розповідає про репресії проти Свідків Єгови в СРСР. У ньому представив майже 30 фото очевидців операції "Північ", їхні спогади та біографії.

Повне інтерв'ю з Артуром Абрамівим читайте в журналі "Країна" за 19 серпня.

Український фотограф Артур Абрамів брав участь в останньому конкурсі від спільноти Natgeo 2019 року. Темою конкурсу була "Планета в Балансі". Фото митця увійшло у 25 найкращих світу, за версією National Geographic YourShot.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

37