Проїзд виключно за перепустками і в масках: як тепер працює столичний транспорт

У кожному салоні їздить поліцейський, який перевіряє наявність перепустки

Від сьогодні, 23 березня, наземний громадський транспорт столиці почав працювати у спецрежимі - перевозить виключно тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста та країни, повідомляє видання INKORR

Для цього пасажирам потрібні спеціальні перепустки.

Cьогодні на тролейбусах з'явилися наліпки з попередженням, що проїзд дозволений тільки пасажирам зі спецперепустками. У кожному салоні їздить поліцейський, який перевіряє наявність перепустки і документа, що підтверджує особу.

Люди на зупинці, які, напевно, не мають перепусток, підбігають до тролейбусу, але, побачивши поліцейського, відходять і не роблять спроб потрапити в салон.

На проспекті Перемоги, де деякий час не спостерігалося ні громадського транспорту, ні маршруток, до людей на зупинці під'їжджали і пропонували свої послуги маршрутки без розпізнавальних знаків і приватні автомобілі.

А ось на маршруті трамвая 28-Д чоловік довго переконував поліцейського, що працює охоронцем, і врешті-решт потрапив в салон. Правда, поліцейський попередив його, що більше без маски не пустить.

А на зупинці на вулиці Кибальчича кияни годину прочекали трамвай № 28 з Троєщини, але він проїхав, не зупиняючись. 

Нагадуємо, лише за один день (22.03), в Києві підтвердили 20 нових захворювань на коронавірус. Загалом, станом 23 березня, в Україні інфіковано 73 людини

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: