Прямісінько в басейн: концерт "Бумбокс" закінчився стрибком Хливнюка у воду

Сотні щасливих фанатів, надривний вокал, пісні-моноліти, що понад 10 років беруть за живе, та рок-н-рольний стрибок у басейн таким був перший концерт "Бумбокс" в Osocor Residence 19 серпня.

Виступу музикантів передував сет від DJ Lutique й театралізовані номери. Актори, які зустрічали відвідувачів Оsocor Residence, занурювали їх в атмосферу вар'єте 1920-х років.

"Виступ тільки починається. Ми сьогодні вдома, не збавляйте темп", звернувся до людей Андрій Хливнюк між першими піснями. Власне, вони й не збирались, а танцювали, ностальгували, зривали голоси й насолоджувалися кожною мелодією, намагаючись зберегти ці миті в пам'яті якнайдовше.

Під час концерту Андрій вплітав у власні пісні музичні сюрпризи вставки з хітів Nirvana й Eurythmics. А таку обожнювану фанатами "Вахтерам" розпочав із White Trash Beautiful Еріка Шроді (Everlast).

Попри всю масштабність, сольник вийшов надзвичайно камерним і душевним. Можна шукати причини в сет-листі, де вистачало пісень для фанів "Бумбоксу" будь-якого періоду: легендарна "Квіти в волоссі" сусідила з цьогорічною "Жаль", а хіт "Наодинці" із зовсім новим фітом з Олександром Чемеровим "Любила". Можливо, річ у людях, які завітали на концерт. "Сьогодні прийшли друзі, яких я не бачив роками", говорив Хливнюк. А може у затишній локації. "Їдучи на концерт, ви шукали це місце, а тепер знаєте, що є такий крутий клуб із великою сценою", коментував зі сцени артист. Та скоріше в усьому разом.

Послухати пісні "Бумбокс" приїхали зіркові гості. Серед них можна було помітити Соню Плакидюк (давню подругу й прихильницю гурту), Сергія Нікітюка, Андрія Рибака та Ганну Нелуп (гурт GannaBaby).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "За мою кар'єру такого не було" - Могилевська розповіла про концерт до Дня Незалежності

Перед концертом Андрій Хливнюк радив прихопити із собою в Osocor Residence баночку для сліз, та, як виявилось, краще було б купальник. Під завісу лайву, під час пісні "Безодня" артист зійшов зі сцени, пройшов крізь натовп та стрибнув у басейн. Чи варто говорити, що до нього відразу кинулися обійматися фанатки, а в повітря злетіли, аби це зафільмувати, десятки смартфонів?

У майбутньому, звісно, гримітиме ще не один концерт "Бумбокс". Та саме цей, найтепліший та найперший в Osocor Residence, без сумніву, залишиться в пам'яті прихильників надовго.

Гурт "Бумбокс" виступить на фестивалі Atlas Weekend Bukovel. На гірському курорті в Івано-Франківській області 23-24 серпня також гратимуть "Антитіла", ТНМК, Dakooka, Kosmopolis, O.Torvald, Stoned Jesus, The Unsleping.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

52