Примусова вакцинація буде. В лікарнях 99% хворих нещеплені проти Covid-19 - Кличко

Києву не вдасться уникнути примусової вакцинації.

"Ми не хочемо доводити до примусової вакцинації, але дійдемо до того, що якщо ви хочете їздити у громадському транспорті, то без вакцинації ви цього не зможете зробити. Якщо ви хочете піти у громадські заклади, то також без вакцинації ви цього не зможете зробити. Це ніби примусово, але це турбота про найцінніше здоров'я людей", заявив мер столиці Віталій Кличко в програмі "Свобода слова Савіка Шустера".

Більшість людей, які потрапляють до лікарень з Covid-19 у тяжкому стані, не мають жодної дози вакцинації.

"Ситуація в Києві вкрай складна і загроза набагато більша, ніж в інших регіонах. Зараз в наших лікарнях 1200 людей у важкому стані під киснем. Майже 99% це люди, які не мали вакцинації. Якщо ви не дбаєте про своє здоров'я, то подбайте про ваших батьків, друзів. Не хочеться, щоб повернулися ті часи, коли щодня гинуло понад 50 людей. Зараз вірус агресивніший і тяжкі має наслідки. У місті зараз провакциновано 1 млн 800 людей, але великий відсоток ще не вакциновано", зазначив очільник Києва.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Міністерство охорони здоров'я затвердило наказ про обов'язкову вакцинацію проти коронавірусу. Тих, хто відмовиться щеплюватися, на час карантину роботодавець повинен відсторонити від робочого процесу без збереження зарплати, але зі збереженням місця роботи.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!