Путін взявся лякати Захід зброєю

Президент Росії Володимир Путін пригрозив Заходу військовою технікою.

Сказав про це під час виступу у Міністерстві оборони.

Путин заявив, що США "маніпулюють" міжнародним правом і "виходять із міжнародних договорів, які їм стають не цікавими". Скаржився на розширення НАТО на схід і загалом призначив Захід "винним у напруженості в Європі".

"У разі продовження явно агресивної лінії західних колег ми вживатимемо адекватних відповідних військово-технічних заходів. На недружні кроки жорстко реагувати. Хочу підкреслити маємо на це повне право", сказав Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністерка оборони Німеччини закликала посилити санкції проти Путіна

Додав, що у разі розміщення в Україні ракет США та НАТО час до їхнього підліту Москви складе 7-10 хв, а гіперзвукових ракет 5 хв.

17 грудня Головне управління розвідки Мініоборони України заявило, що російські окупанти на Донбасі обладнують нові основні та запасні вогневі позиції біля лінії розмежування. Також бойовики озброюються важкою технікою: танками, мінометами, гаубицями та самохідні артилерійські установки.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що Росія сконцентрувала біля кордону з Україною 92 тис.військовослужбовців і готується до вторгнення в кінці січня-початку лютого 2022 року.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

16