Рада призначила Ткаченко міністром культури і Стефанишину - віце-прем'єром

На засіданні в четвер, 4 червня, Верховна Рада затвердила на посаді міністра культури і інформаційної політики нардепа від "Слуги народу" Олександра Ткаченка. Також депутати підтримали призначення віце-прем'єром з питань європейської інтеграції Ольгу Стефанішину. 

Спочатку надрепи проголосували за звільнення чинного віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадима Пристайко. Таке рішення підтримали 296 народних депутатів, пише видання INKORR.com

Після, парламент 255 голосами затвердила на посаду віце-прем'єра з європейської інтеграції Ольгу Стефанишину.

"KPI моєї роботи - перегляд політично-економічної угоди з ЄС, інтеграція в європейські ринки, просування державних програм НАТО на підставі державних інтересів України", - сказала вона, виступаючи перед парламентом.

Відзначимо, Стефанишина в 2017 році була призначена генеральним директором Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабміну. А з січня 2020-го вона є радником в юридичній компанії "Ільяшев і партнери".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Арахамія прокоментував ймовірність висловлення недовіри уряду

Також на сьогоднішньому засіданні 263 депутати підтримали на посаді міністра культури нардепа від "Слуги народу" Олександра Ткаченка. Виступаючи перед депутатами, він заявив, що на посту міністра має намір вимагати витрачати більше грошей платників податків на культуру і "креативні індустрії". Серед питань, які були задані Ткаченко нардепами, - чи повернуться Одеська кіностудія у власність держави, а Олександр Ройтбург - на посаду директора Одеського художнього музею. 

Відзначимо, що до приходу в політику Ткаченко довгий час керував холдингом 1+1 media. А в Раді він очолив гуманітарний комітет парламенту і продовжив багато починань часів Порошенко. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: