Радник Єрмака прокоментував "Офшор 95"

У фільмі-розслідуванні "Офшор 95" про президента Володимира Зеленського немає нічого компрометуючого.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Практично вся ця інформація вже використовувалася опонентами Володимира Зеленського під час виборчої кампанії 2019 року. Ні тоді, ні тим більше зараз у цій інформації немає нічого компрометуючого", цитує Подоляка LIGA.net

Події з розслідування відбувалися до приходу Зеленського до влади, сказав радник Єрмака.

Також Подоляк заявив, що "Квартал 95" завжди був прозорим бізнесом, який ніколи не мав відношення до державних грошей або регуляторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маємо президента корупціонера. І йому за це нічого не буде

Однак, з його слів, бізнес-практики в Україні 2000-х і першої половини 2010-х років вимагали інструментів захисту власності від тодішньої влади.

"Захищати цей бізнес в умовах тодішньої влади Януковича та інших корумпованих діячів було цілком зрозумілим завданням", заявив.

Подоляк також заявив, що за каденції Зеленського стало можливим вручення підозр ексменеджерам ПриватБанку і ухвалення спецзаконодавства банківського, антиофшорного і податкового.

3 жовтня журналісти "Слідство. Інфо" опублікували фільм "Офшор 95".

У стрічці сказано, що президент Зеленський і його найближче оточення можуть бути причетними до переказів $40 млн від структур, пов'язаних з олігархом Ігорем Коломойським. Не виключено, що йдеться про гроші, виведені з "Приватбанку" його колишніми власниками.

Показ фільму у Малій опері в Києві зривали після дзвінка з погрозами, який надійшов в Київську міську держадміністрацію.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!