Разумков порадив Арестовичу "поїхати в Талібан" радником

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков порадив позаштатному раднику очільника Офісу президента Олексію Арестовичу "поїхати в Талібан". Так спікер відреагував на заяву Арестовича, який порівняв українців та біженців з Афганістану.

"Обіцяю, що востаннє коментую пана Арестовича. Може тоді поїхати радником чогось у "Талібан", якщо вони там більш досвідчені, освічені, і може поділитися своїм досвідом саме там. Думаю, він там буде корисний", - заявив спікер українського парламенту в ефірі телеканалу "Україна 24".

Арестович у своєму нтерв'ю спробував порівняти українців і біженців з Афганістану.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Треба розуміти, це ж не дикі моджахеди з кинджалами в зубах, це освічена публіка, яка пропрацювала із західною коаліцією, знає мови, часто освіченіша, ніж середній українець, і інтегрована в західне співтовариство. З ними проблем не буде", - сказав Арестович. В Україні біженців зможуть "використовувати" як перекладачів, вважає він.

Минулого тижня радник керівника ОП, спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що змінив би назву держави на "Русь-Україна".

Спікер Ради різко розкритикував таку ініціативу. "Іноді краще жувати, ніж говорити", - сказав Разумков на слова Арестовича. "Гратися з назвою держави, намагатися, вибачте за сленг, хайпанути - це не є державницькою позицією", - додав спікер.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7