Разумков прокоментував інформацію про конфлікти із Зеленським

На думку спікера парламенту, Рада завжди була самостійною інституцією

Спікер Верховної ради України Дмитро Разумков прокоментував інформацію про наявність конфліктів з главою держави Володимиром Зеленським. Про це повідомляє видання INKORR з посиланням на РБК-Україна

Зокрема, глава парламенту прокоментував появу публікацій на різних ресурсах про наявність конфліктів між ним і президентом.

"Ці публікації особливо смішно читати, тому що тоді, коли ця розмова нібито відбувся, я був в Латвії, у відрядженні. Дискусії були завжди, в тому числі, під час виборчої кампанії. Ненормально, коли їх немає. Вони носять робочий, людський, конструктивний характер. Мені здається, що з президентом у нас абсолютно нормальні відносини. принаймні, хочеться в це вірити ", - запевнив спікер ВР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слуги народу вимагають зустрічі з Зеленським через "плівки Лероса"

Крім того, на думку Разумкова, парламент завжди був самостійною інституцією.

"Парламент завжди був самостійною інституцією 0 до нас, думаю, під час нас і після нас залишиться таким же. Інше питання, щоб все вертикалі влади працювали на єдиний результат. Єдиним результатом є рішення проблем, вихід з кризи, який, на жаль, вже прийшов і сюди. і реалізація обіцянок, які ми давали ", - підкреслив глава ВР.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: