Рінат Ахметов купив у Франції один із найдорожчих маєтків на планеті

Український мільярдер Рінат Ахметов купив будинок вартістю 200 млн євро на Французькій Рив'єрі у італійської компанії Campari. Про це повідомляє Financial Times.

Видання вказує, що компанія Ахметова купила особняк, відомий як Villa Les Cedres (Вілла де Седрес) у місті Сен-Жан-Кап-Ферра, після того, як італійський виробник напоїв Campari оголосив про продаж у минулому році.

Компанія Ріната Ахметова SCM Holdings Limited підтвердила факт купівлі маєтку Villa Les Cedres

«Інвестиційна компанія SCM Holdings Limited оголошує про придбання активу нерухомості, вілли Les Cedres (Франція) у Campari Group. Компанія розглядає актив як довгострокову інвестицію», – йдеться у повідомленні на сайті компанії.​

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ахметов заплатив Фірташу більше $700 млн в рамках мирової угоди по Укртелекому

Маєток віком близько 190 років розташований у французькому регіоні Прованс. Його називають найдорожчим маєтком у світі – його виставляли на продаж за 350 млн євро. Вілла де Седрес – вілла на 18 тисяч квадратних футів розташована на узбережжі, колись була домом короля Бельгії Леопольда II. У маєтку 14 спалень, розміщених на 35 сотках. В середині вілли величні вітальні, люстри, французькі двері та портрети 19 століття від підлоги до стелі в орнаментальних рамах. На першому поверсі велика вітальня із покритими шовком стінами і їдальня. Бібліотека, оброблена деревом, вміщує 3000 книг про флору та натуралізм.

Серед особливостей маєтку – 14 тисяч видів рослин, що ростуть у відкритому саду і 25 оранжереях. Вони входять до 10 кращих ботанічних садів у всьому світі, але на відміну від інших, є приватною територією. У будинку також є бальний зал та конюшня на 30 коней. На території є басейн олімпійських розмірів.

В районі Сен-Жан-Кап-Ферра мають вілли українські бізнесмени Сергій Льовочкін і Дмитро Фірташ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У мережі Bitcoin пройшла транзакція в $ 1,1 млрд

Нагадаємо, Рінат Ахметов, за версією видання Forbes, є найбагатшим українцем. Його розмістили на 272 місці серед мільярдерів у рейтингу за 2018 рік з капіталом в 6 млрд доларів. Згідно з даними Forbes, за рік Рінат Ахметов збільшив свої статки на 500 млн доларів та піднявся у рейтингу одразу на 62 позиції.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!