Росія може завдати масованого ракетного удару на День Незалежності - Ігнат застеріг українців

У День Незалежності РФ може завдати масованих ракетних ударів по Україні. Громадян просять не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Найближчими днями та 24 серпня українці мають бути особливо обережними, сказав речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі ТСН.

"Росія завжди прив'язується як до своїх сакральних дат "побєдобєсія", так само вона і може вчинити і зіпсувати настрій українцям. Загроза завдання ракетного удару в нас є щодня. Щодня військовослужбовці Повітряних сил, всіх сил оборони на своїх позиціях несуть 24/7 бойове чергування і охороняють, ведуть бої за нашу землю. Тому будь-коли може бути цей удар", - заявив речник.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

За його словами, до Дня Незалежності України (24 серпня. - Gazeta.ua) може бути певне загострення.

"Ми бачимо, що Росія постійно передислоковує свої сили, то Білорусь задіяна, то Крим, ще інші. Зрозуміло, що вони особливо нічого більше не можуть робити зараз, як вчиняти ракетний терор, до якого нам треба готуватися і бути максимально пильними, максимально обережними", - зазначив Ігнат.

Українці мають бути готові до "сюрпризів" від Росіян. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін. Однак наступу на столицю на День Незалежності не передбачається.

Є інформація про ймовірні провокації ворога напередодні Дня Незалежності, який Україна відзначатиме 24 серпня, заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов.