Росія наростила темпи штурмів одразу на кількох напрямках, - Генштаб

Росія наростила темпи штурмів одразу на кількох напрямках, - Генштаб

Станом на 13.00 23 червня 2024 року ситуація на фронті значно загострилася. Російські окупаційні війська нарощують темпи наступальних та штурмових дій по всій лінії зіткнення, намагаючись вклинитися в українську оборону. Загальна кількість бойових зіткнень досягла 71.

Про це повідомляє "Хвиля", посилаючись на зведення Генштабу ЗСУ.

Найактивніші бої йдуть на Покровському напрямку, де зафіксовано 31 ворожу атаку. Основні зусилля противник зосереджується в районах Новоолександрівки, Сокола та Карлівки. Українські воїни вже відбили 13 ворожих атак, ще 18 тривають.

На Харківському напрямку противник здійснив 4 атаки в районі Вовчанська. Два ворожі штурми відбиті, ще два продовжуються. Ворог активно застосовує авіацію: з боку Білгорода скинуто 29 керованих авіабомб за українськими позиціями та населеними пунктами. Під удар потрапили Глибоке, Вовчанськ, Вовчанські Хутори та Липці, на останній населений пункт скинуто 23 КАБи.

ЗСУ

На Куп'янському напрямку тривають чотири бойові зіткнення поблизу Стельмахівки та Берестового. Дві атаки у Піщаного та Сіньківки відбиті. На Лиманському напрямі ворог п'ять разів намагався просунутися вперед поблизу Копанок, Макіївки та у Сріблянському лісі. На Торецькому напрямку окупанти прагнуть потіснити українських захисників у бік Торецького та Нью-Йорка.

Прикордонні Сумської та Чернігівської областей зазнають артилерійських обстрілів з території РФ. Постраждали райони населених пунктів Блешня, Павлівка, Велика Писарівка, Ходине та Юнаківка.

На інших напрямках ситуація з початку доби особливо не змінилася.

Незважаючи на посилений тиск ворога, українські військові утримують свої позиції та ефективно протистоять агресору в усіх напрямках, завдаючи значних втрат противнику у живій силі та техніці.

Зазначимо, що раніше стало відомо, що Росія виводить частину підрозділів з-під Вовчанська.

Читайте також: