Росіяни розповсюджують брехню про США і НАТО: чергова підбірка фейків

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 5 липня.

Пропагандистські засоби масової інформації Російській Федерації з посиланням на The American Conservative поширюють чергову дезінформацію щодо війни в Україні, повідомила у вівторок пресслужба ЦПД у Telegram.

"Боротьба Сполучених Штатів Америки з РФ не приносить Заходу жодних плодів. Члени НАТО, що підштовхуються Вашингтоном на боротьбу, намагаються триматися подалі від бойових дій. Як наслідок розрахунок президента США Джо Байдена на постачання зброї та санкції зазнає поразки", пишуть росЗМІ.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Чергову маніпуляцію поширює також колаборант-"керівник" Запорізької області Євген Балицький. Він заявив, що київський режим нібито зберігав на АЕС в Енергодарі запаси урану та плутонію, достатні для роботи об'єкту на десятки років, але "виникали питання щодо безпеки".

Крім того, пропагандистські ЗМІ повідомили, що у Херсонській області нібито формується перший уряд "незалежного, неукраїнського регіону, до якого увійдуть як жителі області, так і представники РФ". Це маніпуляція, попереджають у РНБО.

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трас заявила, що країна розглядає конфіскацію заморожених російських активів для передавання Україні. Однак російські засоби масової інформації по-своєму інтерпретували це повідомлення. Ворожі ЗМІ рознесли нову маніпуляцію, мовляв Велика Британія "знову заговорила про крадіжку активів росіян".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

21