Російська церква покарала священика, який закликав патріарха Кирила показати доходи  

У Росії назвали наркоманом священика Романа (Степанова), який закликав патріарха РПЦ Кіріла та інших священнослужителів задекларувати свої доходи й майно.

Йому заборонили служити й носити священицьку рясу, звинуватили в прагненні до публічної популярності. Нібито він "вживав важкі наркотики і вступив у блудне співжиття з іншою жінкою", йдеться у документі РПЦ, пише "Коммерсант" з посиланням на указ митрополита Чебоксарського і чуваського Саватія.

Тепер священника направлять до Свято-Троїцького чоловічого монастиря в Чебоксарах псаломщиком. Якщо ж він відмовиться від цього - його можуть позбавити сану.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

У своєму недавньому відео настоятель одного з храмів у місті Новочебоксарськ закликав РПЦ - "перестати бути організацією, в якій затемнюється, замовчується і забовтується беззаконня, зловживання і використання свого службового і духовного авторитету".

У мережі з'явилися фото розкішної яхти "Паллада", яка належить Патріарху Російської Православної Церкви Кирилу.

На ній у 2010 році Кирило здійснював круїз по Волзі, відвідуючи Ярославську та Ростовську єпархію.

"Паллада", яка, ймовірно, коштує від 4 мільйонів доларів, всередині оздоблена світлим деревом і обставлена вишуканими меблями, картинами та дзеркалами.

В одній зі спалень є величезне ліжко. Також на борту є кухня, ванна з душовою кабіною, велика їдальня і вітальня з барною стійкою.

На сайті Варлаамского монастиря зазначено, що яхту Руській Православній Церкві подарувала компанія "Лукойл" ще в 2005 році. Раніше вона належала президентові Володимиру Путіну.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

8