Розчарувався в ідеях терористів: оприлюднили відео допиту бойовика, який здався ЗСУ

Бойовика ЛНР, який утік від терористів на позиції українських військових, затримали й допитали.

З'ясувалося, він родом із Попасної. На окуповану території виїхав 2014-го з батьком, який був активним учасником незаконних збройних формувань. Відео допиту оприлюднила СБУ.

"Після досягнення повноліття 2016 року чоловік уклав контракт із незаконним збройним формуванням - "шестым отдельным мотострелковым казачьим полком имени атамана Платова народной милиции ЛНР", - розповіли в СБУ.

Він проходив "службу" на різних посадах і брав участь у збройному опорі підрозділам сил АТО/ООС. За його словами, він розчарувався в ідеях терористичної організації та вирішив повернутися в рідне місто. Іншого варіанту, як утекти під час чергування, у нього не було.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

На відео, оприлюдненому Службою безпеки, бойовик розповідає про підрозділ, за яким був закріплений, називає позивні "командирів" і розповідає, що до позицій сил ООС пробирався понад годину попри загрозу підірватися на міні.

За свідченнями затриманого, він має паспорт громадянина РФ. Українського ж документа не має, бо на момент початку російської агресії мав 15 років.

Затриманому оголосили про підозру й обрали запобіжний захід - тримання під вартою.

Бойовик ЛНР здався військовим ЗСУ 30 вересня.

Озброєний автоматом Калашникова й у бронежилеті, вийшов на позиції українських військових поблизу Попасної на Луганщині.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!