Розповіли, як дізнатися важливу інформацію, коли зник зв'язок

У Держспецзв'язку повідомили, де можна дізнатися новини, якщо виникнуть перебої зі зв'язком.

Новини можна знайти на "Українському радіо", також відомому як "Суспільне" у FM-діапазоні чи в АМ-діапазоні. Частоти для вашого регіону можна знайти на сайті "Суспільного".

Також трансляцію "Українського радіо" здійснюють УР-1, "Промінь" та "Мелодія". Шукайте в FM-діапазоні та на середніх і коротких хвилях для вашого регіону на їхньому сайті.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Від початку війни українське телебачення розкодоване на супутниковому зв'язку. Сигнал можна зловити будь-яким приймачем чи телевізором із вбудованим приймачем.

Також актуальну інформацію можна знайти на офіційних каналах органів державної та місцевої влади, в Telegram або в іншій зручній для вас соцмережі чи месенджері. Telegram зможе підвантажувати новини у смартфон навіть за умов слабкого сигналу.

У Держспецзв'язку радять відмовитись від новин у форматі відео на користь текстових форматів, читати тільки офіційні українські медіа і не дивитись контенту з неперевірених джерел. Це допоможе зберегти мобільний трафік та здоровʼя.

По всій Україні почали діяти "Пункти незламності". Це осередки безпеки, стабільності та тепла, які функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно як місця тимчасового перебування.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

66