Психологи дали пораду, як знайти ідеального партнера на все життя

Психологи дали пораду, як знайти ідеального партнера на все життя

Деякі з нас знаходять "свою людину" майже одразу, а інші перебувають у стані пошуку майже все своє життя, але психологи дали одну пораду, яка допоможе одразу зрозуміти, як не витрачати свої час та сили на "неправильного партнера".

Перш за все, експерти радять з самого початку стосунків з’ясувати для себе – чи комфортно та легко тобі у спілкуванні з цією людиною.

На думку спеціалістів в сфері міжособистісних стосунків, якщо ти відчуваєш постійний дискомфорт та намагаєшся "підлаштуватися" під кохану людину, то нічим гарним ці стосунки не закінчаться.

Психологи пояснюють, що одна спроба догодити коханій людині на шкоду власним інтересам стане повсякденною звичкою, через що в тебе почне розвиватися почуття незадоволеності.

В гіршому випадку – ти станеш почуватися жертвою, ніби тебе весь час пригнічують. Звичайно, робити приємно своїй половинці необхідно, але це має бути порив доброї волі, не інакше.

Загалом психологи створили формулу "ідеальних стосунків", яка виглядає ось так: тобі просто з людиною – це добрі відносини; тобі складно – це не твоя "половинка".

Рано чи пізно терпіння закінчиться. Не дозволяйте втягнути себе в складні взаємини, бо це чужа гра, в яку ви не зобов'язані грати. Запам'ятайте важливу річ – стосунки повинні приносити радість. Як тільки радість змінилася на відразу – відсікайте це на корені, – говорять експерти.

Якщо стосунки звелися до постійних з’ясувань "хто правий, а хто винуватий" – просто відпусти їх та рухайся далі. Головне, не відчувати при цьому свою провину, адже ніхто не винуватий в тому, що дві людини не зійшлися характерами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Які косметичні масла найбільше підходять для твоєї шкіри

Не дозволяйте маніпулювати собою і отруювати своє життя токсичними взаєминами, – зауважують психологи.

За словами спеціалістів, складні відносини влаштовують лише тих людей, яким нудно, а от в інших випадках такі романи приносять лише страждання та зіпсовані нерви.

Варто запам’ятати, що постійне з’ясування стосунків, сльози, докори і образи не є показниками гарних взаємин. У більшості випадків такі романи закінчуються розставанням.

Читайте также: