Саакашвілі не перетинав державний кордон Грузії - МВС

Третій президент Грузії, а зараз голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михеїл Саакашвілі не перетинав державний кордон Грузії.

Про це повідомили в МВС Грузії, передають "РИА Новости".

Натомість перебування Саакашвілі на батьківщині підтвердила його речниця Дарина Чиж.

"На сьогодні (1 жовтня. - Gazeta.ua) можу сказати, що він дійсно в Батумі. За рештою подій і за тим, як все відбуватиметься, стежте на його сторінці (у соцмережі. - Gazeta.ua)", - сказала Чиж "Радіо Свобода".

Додала, що не може коментувати подальший розвиток подій, пов'язаних із перебуванням Саакашвілі в Грузії.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Прибуття політика в Грузію підтвердила й глава українського офіса простих рішень і результатів, у якому працював Саакашвілі, Марія Барабаш.

"Михайло Саакашвілі зараз у Грузії. Як керівник його офісу можу це підтвердити", - заявила Барабаш грузинському опозиційному телеканалу "Мтаварі Архі".

За її інформацією, Саакашвілі покинув Київ минулої ночі.

"Три дні тому він зібрав команду й сказав, що вирушає в Грузію. Оскільки зараз переломний момент для країни, коли вибір треба зробити між Європою і минулим. Сказав нам, що має їхати, тому що зараз важливий референдум", - сказала Барабаш.

Повернення на батьківщину Михеїла Саакашвілі після восьми років еміграції пов'язане з виборами до місцевих органів влади 2 жовтня.

1 жовтня він оприлюднив відео, у якому повідомив, що прибув до грузинського портового міста Батумі. Закликав прийти на вибори, щоб змінити владу в країні.

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Ґарібашвілі днями заявив, що Саакашвілі заарештують, якщо він прибуде в країну. Голова грузинського уряду сказав, що "Саакашвілі заочно засуджений і заслуговує на в'язницю".

У січні 2018-го суд Грузії заочно засудив Саакашвілі до трьох років ув'язнення за звинуваченням у зловживанні службовими повноваженнями.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!