Саакашвілі затримали - прем'єр Грузії

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що третього президента країни, голову виконавчого комітету Національної ради реформ України Михеїла Саакашвілі затримали.

Грузинські правоохоронці володіли інформацією про пересування Саакашвілі. Змогли обрати час, коли були мінімальні перешкоди для затримання, сказав Гарібашвілі на брифінгу, повідомляє "Європейська правда".

"Наші правоохоронці здійснили затримання Саакашвілі, який перебував у розшуку, на найвищому рівні. Цей процес був під повним контролем. Було вжито відповідних заходів, відомства діяли скоординовано, і було обрано такий час і місце, щоб для його арешту були мінімальні перешкоди", - зазначив прем'єр.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Раніше міністерство внутрішніх справ заперечувало інформацію про те, що Саакашвілі прибув до них.

1 жовтня Міхеїл Саакашвілі оприлюднив відео, у якому заявив, що перебуває в грузинському портовому місті Батумі.

МВС Грузії повідомило, що кордон Саакашвілі не перетинав.

Однак наближені до політика особи підтверджують, що Саакашвілі в Грузії. Зокрема, речниця Дарина Чиж і глава українського офіса простих рішень і результатів Марія Барабаш. За інформацією останньої, Саакашвілі покинув Київ минулої ночі.

Повернення на батьківщину Саакашвілі після восьми років еміграції пов'язане з виборами до місцевих органів влади 2 жовтня. Політик закликав прихильників разом вирушити в Тбілісі, а 3 жовтня, після виборів, вийти на акції протесту.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!