Сам шокований: голова Укрексімбанку Мецгер зробив ще одну заяву

Голова Укрексімбанку Євген Мецгер заявив, що шокований нападом на журналістів у своєму кабінеті. І що власна поведінка йому самому огидна й за неї соромно.

Він перепросив у працівників "Схем" Кирила Овсяного й Олександра Мазура. А також у всіх журналістів України.

"Події, що сталися в моєму робочому кабінеті 4 жовтня 2021 року й були згодом опубліковані виданням "Схеми" з мого боку є неприпустимими. І шокували не тільки громадськість і журналістську спільноту, але й мене. Я врівноважена людина. Ніколи не думав, що миттєвий емоційний спалах може перерости в лавину імпульсивних і непоправних дій і рішень. Я не мав права на той спалах. Він найогидніший і мені соромно. Стрес і навантаження цьому не виправдання", - написав Мецгер у Facebook.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Мецгер також перепросив у колег, бо його поведінка завдала "величезної шкоди іміджу банку, моральному духу колективу й престижу професії банкіра".

Він додав, що написав заяву про відсторонення його з посади голови правління банку. Наглядова рада її задовольнила.

У Києві 4 жовтня на журналістів "Схем" скоїли напад під час інтерв'ю з головою правління державного Укрексімбанку Євгеном Мецгером.

У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. Інцидент стався після того, як Мецгеру не сподобалося одне запитання журналіста-розслідувача Кирила Овсяного.

В Укрексімбанку 5 жовтня відреагували на заяву про напад на журналістів. Звинувачення відкидали. І запевняли, що журналіст з оператором безперешкодно покинули приміщення банку, техніку в них ніхто не відбирав.

Того ж дня журналісти відтворили знищене відео. І вже 6 жовтня Мецгер заявив про складання повноважень на час слідства.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!