Samsung Galaxy S22 з 200-мегапіксельною камерою з'явився на фото

Компанія Samsung недавно випустила на ринок смартфони флагманської лінійки Galaxy S21 і ми вже знаємо, що це будуть єдині флагмани виробника в цьому році, так як поповнення лінійки Galaxy Note до наступного року не планується.

Однак в Мережі вже почали з'являтися перші відомості на тему наступників нинішніх флагманів. Зокрема, ведучий каналу Technizo Concept представив на розсуд широкої публіки концепт одного з них - смартфона Galaxy S22 Ultra. 

Те що ми бачимо на зображеннях телефону виключно фантазія їх автора, який, схоже, вважає, що представники лінійки Galaxy S22 збережуть дизайн в стилі їх попередників. 

Принаймі, модуль основної камери на рендерах схожий на той, що ми бачимо у нинішнього S21 Ultra. Її, судячи з усього, оснастять новим фірмовим сенсором Samsung, який матиме дозвіл 200 мегапікселів, який згідно з наявними на сьогоднішній день даними вже готується до випуску.

Крім того, ми бачимо об'єктив періскопіческої камери, яка забезпечує серйозне оптичне збільшення, а також відсутність отворів і вирізів на «безкрайньому» дисплеї смартфона, що натякає на підекранную селфі-камеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Російські хакери викрали електронне листування Держдепу США — ЗМІ

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!