СБУ нейтралізувала київського терориста, що захопив банк: що відомо про спецоперацію

Київського терориста, який прийшов до "Універсал Банку" і там, погрожуючи вибухівкою, захопив заручницю, нейтралізувала СБУ.

Служба безпеки України повідомила, що співробітники ЦСО "А" СБУ затримали зловмисника, який захопив заручника у відділенні "Універсал банк" в БЦ "Леонардо". Операція проведена успішно. Наразі проводиться перевірка приміщення на вибухонебезпечні предмети, пише видання INKORR.com

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що терориста захопили живим, вибух вдалося попередити. На місці події нині працюють вибухотехніки. Долю терориста вирішуватиме суд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поліція ліквідувала полтавського терориста влучним пострілом 

Заступник голови міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що терористом виявився громадянин Узбекистану - Карімов Сухроб Рахманович , 25.03.1988 року народження. Терорист заявляв, що у рюкзаку має великий заряд вибухівки. Правоохоронці вели перемовини із зловмисником. Керівництво спецоперації повністью взяла на себе СБУ.

Нагадаємо, що у понеділок, 3 серпня, о 12.00 до поліції зателефонувала представниця АТ "Універсал Банк" і повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік та повідомив, що у його рюкзаку знаходиться бомба.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: