СБУ попросила Google та Apple заборонити застосунок "Вконтакте"

Служба безпеки України звернулася до компанії Google і ста просить заборонити розповсюдження застосунку "Вконтакте" на території України.

 

Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська, пише видання INKORR.com

СБУ попросила компанії припинити поширення програми через сервіси "Play Market" і "App Store".

Так, звернулися. Я не знаю, чому саме зараз, це треба звернутися до фахівців, але, так, звернулися, - повідомила Гітлянська.

Крім того, у спецслужбі уточнили, що поки не знають, чи погодяться корпорації та співпрацю.

Нагадаємо, 16 вересня повідомлялося, що Міністерство культури та інформаційної політики України вимагатиме в основних провайдерів програмного забезпечення вилучити мобільний додаток "ВКонтакте" з переліку доступних завантажень для українських користувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВКонтакте відновила роботу Україні: з'явилася реакція Мінкульту

25 вересня стало відомо, що Рада нацбезпеки та оборони України та низка інших державних органів планують повністю закрити доступ до соцмережі "ВКонтакте" в країні. Більше того, зазначалось, що користувачі цієї соцмережі будуть на обліку у держави.

У той же день, "ВКонтакте" відреагувала на заяву секретаря РНБО України Олексія Данилова про намір ставити на облік користувачів соцмережі.

Ми виступаємо категорично проти переслідування людей за відвідування ними соціальних мереж, інформаційних ресурсів та поширення особистої думки, - заявили в пресслужбі.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: