СБУ провела обшук в офісі відомої вінницької IT-компанії Letyshops

Обшуки проводилися в офісі компанії і в квартирі директора і власника компанії Letyshops Ігоря Гнатовського.

У середу, 14 листопада, Служба безпеки України провела обшуки у вінницькій кешбек IT-компанії Letyshops. Про це повідомляється на сторінці IT-Association Vinnytsia у Facebook.

У повідомленні розповідають, що обшуки проводилися не лише в офісі компанії, а й в квартирі директора і власника компанії Ігоря Гнатовського. За словами Гнатовського, СБУ не пояснювала причин обшуку компанії та житла правоохоронними органами, через це юристи компанії вже готують юридичне обгрунтування і офіційну позицію.

«Я став свідком ситуації, коли невідомі особи, повідомивши, що вони з СБУ Києва, хотіли потрапити додому до власників. Прибули співробітники МНС для злому, але приїхав директор компанії і його з дружиною закрили в квартирі. Відмовилися пускати адвоката, про що нас попросили повідомити громадськість і ЗМІ про це, і ці люди почали обшук. Після прибуття поліції адвоката впустили», - написав очільник IT-Association Vinnytsia Дмитро Софіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:    Кіберполіція ліквідувала один із найбільших онлайн-кінотеатрів

Компанія LetyShops, розташована у Вінниці, є одним з найбільших кешбек-сервісів на території всього пострадянського простору, кількість клієнтів компанії становить близько шести мільйонів користувачів. Нагадаємо також, що місяць тому працівники СБУ прийшли з обшуком у компанію Moneyveo яка надає послуги онлайн-мікрокредитування. Процедуру проводили люди в цивільному, які представилися співробітниками СБУ.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

66