Секс, щодень і романтика – де обрати білизну на всі випадки життя

Жіноча білизна це не лише про красу, але й про здоров'я, комфорт та впевненість у собі. Тому дуже важливо обирати її якісною, з натуральних матеріалів та за розміром. Інакше буде дискомфорт, навіть комплекси.

Якісна, ефектна та красива жіноча білизна - це те, що точно треба обирати у магазині intimo. Пропонують широкий вибір, тому кожна знайде саме те, що найкраще підійде до індивідуальностей фігури та випадку.

Наприклад, бюстгальтер-невидимка від intimo це той, що зазвичай потрібен під гарну сукню. Він зробить образ надзвичайно привабливим і не додасть зайвих деталей, щоб його обтяжити.

У магазині також є багато різновидів бюстів з ефектом push-up, про які мріє кожна дівчина і який є найбільш популярним. Адже саме така білизна добряче збільшує груди. У intimo push-up є різних кольорів, чашки можна обрати з мереживом, чи гладкі.

Бюстгальтери з ущільненою чашечкою, які також пропонує магазин, роблять форму грудей округлою. Це надає їм природного вигляду. М'яка чашка це найбільш популярний та зручний варіант для дівчат із великим розміром грудей. Завдяки мереживу така чашка виглядає дуже ніжно, надійно підтримує груди, не даючи втратити форму та впевненість.

Балконети від intimo це бюстгальтери, які нагадують одну із форм мистецтва. Надзвичайно привабливі та ніжні. Можуть повністю відкрити груди і виглядати неймовірно сексуально у тендемі з відкритою сукнею.

У магазині також можна обрати трусики та навіть скомбінувати їх у комплект з бюстгальтером. Стрінги різної форми, кольору тут знайдуться навіть для найбільш вибагливої. Сліпи, бразиліанти та шортики це більш повсякденні варіанти. Для них головне зручність і правильно підібраний образ.

Є також трусики для вагітних. У цей період якість та комфорт білизни особливо важливі для мами і дитини. А ще можна обрати із яскравими принтами. Це чудовий варіант для підлітків, або ж і для дорослих, щоб покращити настрій.

Консультанти магазину білизни intimo з радістю допоможуть, порадять і підкажуть, яку найкращу білизну обрати для кожного.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!