Сервери потрібно виносити за межі офісу

Розвиток цифрових технологій дав людям необмежені можливості у організації роботи та створенні цікавих продуктів. Хто першим опановує сучасні розробки програмістів, той має більше шансів на успіх та лідерство у своїй галузі.

Водночас, вся інтелектуальна власність часто стає об'єктом інтересу шахраїв. Вони можуть проникати у середовище компаній, красти здобутки та завдавати шкоду власникам. Тому дуже важливо забезпечити захист всіх даних сервери розміщувати у професійних дата-центрах. Нині це вже необхідність для проектів, що вимагають підвищеної безпеки або нестандартних налаштувань, мають високу відвідуваність та генерують велике навантаження.

Розміщення сервера у дата-центрі дозволяє винести всю важливу інформацію в добре захищене місце. Їх розміщують на серверах, які працюють безперебійно. Таке середовище створила в Україні компанія Besthosting.

Винесення інформації за межі офісів гарантує безпеку не тільки від хакерів, а й від різних можливих нападів конкурентів. Буває, що у гонитві за легкою здобиччю, вдаються до силового вилучення комп'ютерів компаній. Такі злочинці знають, що може бути на серверах власника, і як на тому заробити. Адже у нинішній час, інформація це найцінніший товар.

Замість розміщення власного сервера, можна скористатись послугою оренда виділеного сервера. Це дозволяє зменшити витрати. Орендуючи віддалений сервер, клієнт отримує повноцінну машину зі встановленою операційною системою і дистанційним керуванням. На такому сервері можна робити все, що потрібно. Знаходиться він в місці з необхідним мікрокліматом, надійним живленням, хорошими Інтернет-каналами. Це дозволяє йому працювати надійно і швидко.

Орендувати сервер це краще ніж купувати хостинг. Працювати на ньому стабільніше і надійніше. Немає залежності від користувача, який може розмістити кривий скрипт чи розіслати spam наслідки якого вплинуть на всіх замовників хостингу на одному сервері.

Якщо у штаті компанії немає адміністратора, який зможе стежити за роботою орендованого сервера, то у Besthosting є можливість замовити послугу адміністрування разом з сервером.

Компанія іще здає в оренду віртуальний виділений сервер. Його відмінність у тому, що на одному повноцінному сервері може знаходитись декілька віртуальних. Тому такий сервер коштує дешевше. Зате в управлінні операційною системою відповідає фізичному виділеному серверу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

37