Ще одна країна посилює правила в'їзду для українців

Слідом за Польщею у Чехії прийняли рішення посилити правила в'їзду на територію країни. У тому числі для українських туристів.

З 27 грудня для перетину кордону навіть Covid-вакцинованим громадянам необхідно робити тест, повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

"Іноземці, які не мають дозволу на постійне проживання в Чехії, повинні при в'їзді пред'явити негативний результат ПЛР-тесту", - йдеться в повідомленні.

В'їзд на територію Чехії без тесту дозволений тим, хто отримав три щеплення проти коронавірусу. А також щепленим двома дозами вакцини від коронавірусу дітям у віці від 12 до 18 років. Для іноземців, які мають дозвіл на постійне проживання в Чехії, нові умови в'їзду в країну почнуть діяти з 3 січня.

В'їзд до Чехії дозволено громадянам України, які пройшли повний курс щеплення вакцинами Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech) або Janssen.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На кордоні з Польщею утворилися кілометрові черги вантажівок

Грузія спростила для українців умови перебування в країні. Іноземним громадянам, які прибувають в країну, для підтвердження безпечного Covid-статусу відтепер достатньо надати відповідні документи, видані в країні проживання.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

31