Що чекає на Україну 2022 року – астрологиня приголомшила прогнозом

2022 рік це час шансу для українців. Якщо зуміємо використати його, будемо успішними й непереможними. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

"З'являться нові політики, які вкажуть правильний курс для України та зуміють згуртувати націю, каже астрологиня. Якщо не підтримаємо їх, на три роки втратимо можливість суттєво прорватися вперед. Сатурн, що є планетою України, буде сильним 2022-го. Ми вистоїмо за будь-яких несприятливих зовнішніх обставин".

До 29 січня ретроградною буде Венера. Активізуються опозиційні політичні сили. Стануть помітними всі слабкі місця в політиці й економіці.

"Владі треба готуватися до серйозних викликів, а не сподіватися, що пронесе, каже Максимова. Вибухатимуть революційні протести, загостряться конфлікти, які назрівали роками. Народу урветься терпець. Важко буде утриматися на плаву недолугим політикам".

Сильними будуть молоді партії на чолі з 30-40-річними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 20-26 грудня: кому зірки віщують багатство і кар'єрний ріст

"Як би олігархи не тримали оборону, у політику прорветься нова постать. Це буде молодий чоловік, який не жив за Радянського Союзу. Новий лідер приверне увагу світової спільноти. Восени погрузнемо в гучних корупційних скандалах. Заплямованими будуть представники багатьох партій. Не вдасться тримати гарне лице за поганої гри. Таємне стане явним", - розповідає Максимова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Дів на 2022 рік: астрологиня назвала найщасливіші місяці

За словами астрологині, рейтинг деяких політиків суттєво впаде. Декому доведеться завершити кар'єру.

"Гучні журналістські розслідування поставлять на вуха всю країну, говорить Олена. Тільки Майданом це навряд чи закінчиться. Найбільші протести можливі 21-31 березня, 12 травня, з 14 до 30 серпня, 28 жовтня, 17-30 грудня. Народне невдоволення спостерігатимемо на регіональному рівні. Вийти з протестом на Київ люди поки не наважаться, бо кожен дбатиме про власні інтереси".

Астрологиня назвала 5 знаків зодіаку, на яких 2022 року чекає успіх.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

37