Що таке програмне забезпечення CRM для рекрутерів?

Програмне забезпечення CRM система для рекрутингу - це програмне забезпечення, яке рекрутери використовують для забезпечення своєчасного, актуального і персоналізованого процесу спілкування зі своїми кандидатами. CRM - це абревіатура для управління відносинами з кандидатами, метод управління та поліпшення відносин з вашими нинішніми та потенційними кандидатами на роботу.

Програмне забезпечення CRM для рекрутерів - це тип програмного забезпечення для управління персоналом, яке фахівці з підбору персоналу використовують для управління відносинами зі своїми кандидатами.

За допомогою програмного забезпечення CRM рекрутери можуть організовувати і автоматизувати процес спілкування зі своїми кандидатами, заохочувати залучення кандидатів і покращувати досвід кандидатів.

Особливості програмного забезпечення CRM для рекрутерів

Програмне забезпечення CRM дозволяє фахівцям з підбору персоналу реалізовувати стратегії управління відносинами з кандидатами простіше і швидше.

Ключовими функціями, програмного забезпечення можуть бути:

  • Створення та сегментування кадрового резерву
  • Відправлення персоналізованих електронних листів і текстових повідомлень кандидатам
  • Створення привабливих поштових кампаній
  • Автоматизація запрошень на заходи вашої компанії (наприклад, семінари та зустрічі)
  • Проведення опитувань кандидатів
  • Кандидатська аналітика управління взаємовідносинами.

Переваги використання набору CRM

Основна перевага програмного забезпечення CRM для рекрутерів полягає в тому, що вона робить управління кандидатами простіше і швидше.

Програмне забезпечення CRM для рекрутингу допомагає фахівцям з персоналу і рекрутерам організовувати, управляти і оптимізувати процес управління відносинами з кандидатами. Програмне забезпечення CRM автоматизує безліч трудомістких завдань, які виконуються вручну, і пропонує безліч корисних функцій та ідей завдяки вбудованій аналітиці.

Без програмного забезпечення CRM рекрутери не змогли б забезпечити своєчасне, актуальне і персоналізоване спілкування зі своїми нинішніми та потенційними майбутніми кандидатами на роботу.

Сьогодні на ринку послуг представлені множинні варіанти програмного забезпечення для набору персоналу CRM,ви можете купити його окремо, або ви отримаєте більше за менші гроші, інвестуючи в інтегроване, комплексне програмне забезпечення для набору персоналу, таке як Бітрікс24.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: