"Шефір контролює Фонд держмайна, вся приватизація під ним" - Чумак

За чинної влади найбільше корупції - на "Великому будівництві". Про це в інтерв'ю Gazeta.ua сказав Віктор Чумак колишній народний депутат, екс-виконувач обов'язків генпрокурора.

"На наступний рік на будівництво доріг виділили майже 125 мільярдів гривень. Навіть якщо вкрадуть лише 10 відсотків це шалена сума. Зазвичай, у кишеню кладуть набагато більше", - зазначив політик.

За його словами, за колишньої влади корупція була децентралізованіша. Зараз сконцентрована на Офісі президента.

"Там пробують все контролювати. Замкерівника ОП Кирило Тимошенко контролює будівництво, медіазйомки. Перший помічник президента Сергій Шефір Фонд держмайна. Значить, вся приватизація під ним. Пробують контролювати поставки вугілля", - додав він.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

На думку Чумака, "Велике будівництво" - це шалені гроші і соціально привабливий проєкт.

"Українська ментальність така: "Крадуть? Бог з ним, зате щось роблять". Індульгенція виписана зразу. Їдеш відремонтованою дорогою і думаєш не про те, що на нас вкрали мільярди, а насолоджуєшся комфортом. Головне правильно обрати об'єкти для розкрадання. Чому кричали на Порошенка? Бо заліз в оборонку. Всі ці скандали з Гладковським, з замовленнями катерів. Порошенко крав на війні. І це людей обурило. А коли таке відбувається за рахунок доріг нічого", - зауважив Віктор Чумак.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Національна програма "Велике будівництво" стартувала 1 березня 2020-го. На прокладання й ремонт доріг витратили 120 млрд грн. Цьогоріч заклали 132 млрд.

Торік із Фонду для боротьби з коронавірусом більше половини 35 млрд - спрямували на "Велике будівництво".

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!