Шуфричу не сподобалося, що Росію називають агресором - матюкався з трибуни

Верховна Рада передала Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони і Генерального штабу Збройних Сил України 60 автомобілів.

Рішення парламент ухвалив у п'ятницю, 17 грудня, повідомляє Gazeta.ua.

Під час розгляду постанови нардепу від ОПЗЖ Нестору Шуфричу не сподобалося, що РФ називають агресором і це сказано у тексті документу.

"З метою створення належних умов щодо здійснення заходів із захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості держави від збройної агресії Російської Федерації", - йдеться в постанові.

"Ну при чому тут передача майна від Верховної Ради до Міністерства оборони, агресія Росії бл*дь... Ну давайте знімемо напругу", - заявив Шуфрич з трибуни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РФ визнали присутність російських військ на Донбасі - офіційно

Зрештою постанову підтримали всі фракції і групи.

Восьмий рік триває агресія РФ проти України. 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.

З початку російської агресії на Донбасі загинули 4488 українських військових. В окупованих районах Донецької і Луганської областей є понад 200 місць, де катують українців.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

120