"Шикарний підгон": російський "Солнцепек" поповнив запаси техніки ЗСУ

Українські захисники здобули важку вогнеметну систему (ВВС) "Солнцепек", що належала російським окупаційним військам.

Тепер техніка залпового вогню калібром 220-мм допоможе ЗСУ вибивати окупантів з українських територій. Про це повідомили Стратегічні комунікації ЗСУ в Telegram 3 жовтня. На якому з напрямків "затрофеїли" ВВС не уточнюється.

"А це вже справді шикарний "підгон від кацапів". Справний, повністю робочий і заряджений ВВС "Солнцепек". Хіба тільки баки сухі, але хіба ж це проблема для наших козаків? Заправимо його сльозами кацапів і вперед", йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

ВВС "Солнцепек" використовується для знищення легкої броньованої техніки, живих сил противника на відкритій місцевості, а також для руйнування фортифікаційних будівель шляхом потужного об'ємного вибуху.

Важка вогнеметна система перебуває на озброєнні військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту російської армії з квітня 2001 року.

За словами військових експертів, ВВС найбільш ефективна для застосування в гірських умовах. Ідеться про взаємне накладення повітряних ударних хвиль і їхнього багаторазового відбиття від навколишніх скель.

Загальні бойові втрати росіян на ранок 3 жовтня становили 60 430 осіб. За добу лави "200-х" поповнили ще понад 320 російських загарбників, повідомив Генеральний штаб України. Найбільших втрат противник зазнав на Краматорському та Бахмутському напрямках.

Також ворог продовжує втрачати техніку.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

129