Скандал із матюкливим "слугою" і копами: у президентській фракції "перевели стрілки" на Авакова

Поява відео, на якому народний депутат від "Слуга народу" Микола Галушко матюкає працівників Національної поліції, пов'язане з позицією нардепа щодо колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це заявила фракція "СН" у середу.

"Цей інцидент стався рік тому, 18 грудня 2020-го. Галушко знав про це відео, оскільки воно було предметом шантажу з боку тодішнього керівника МВС. Він погрожував оприлюднити його у випадку відмови депутата підтримувати в парламенті його ініціативи", - заявили у фракції.

За словами нардепа, поява відео пов'язана з його позицією під час голосування за відставку Авакова 15 липня.

"А з'явилося воно саме зараз, бо дата запису з камери минулого року збігається з нинішнім періодом року. І її можна сприйняти як нещодавній інцидент", - повідомила президентська фракція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "10 мільйонів віддали Трухіну" - переписка "слуги народу" про державний бюджет потрапила у фотооб'єктив

Водночас "СН" вважає поведінку Галушка в спілкуванні з поліцейськими неприйнятною.

"Наша фракція перепрошує працівників поліції й усіх, кого могла образити ця ситуація.

Така поведінка депутата є неприйнятною. Вона буде предметом розгляду етичного комітету партії, який визначить міру покарання для нього", - заявили у фракції.

22 грудня журналісти опублікували відео, на якому Галушко матюкається на поліцейських, які зупинили за порушення правил дорожнього руху його водія. Називав правоохоронців "дебілами".

"Слуга народу" приїжджає у Верховну Раду на Toyota Land Cruiser 200 орієнтовно за 2,5 млн грн. Автівку зареєстрував на матір.

Торік Галушко жодного разу не виступав у парламенті.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

33